Львівський Пункт правової допомоги активно консультує переселенців

Днями в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy провели робочу зустріч Vitalii Misiats, виконавчий директор Ukrainian Coalition for Legal Aid (Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги) та Віталій Разік, керівник Пункту правової та інформаційної підтримки під час війни у Львові. 

Станом серпень, у Львівській області офіційно зареєструвалися 245 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Окрім гуманітарної підтримки, багато хто з них потребує правових консультацій з різних питань. Юристи Пункту у Львові працюють не тільки на особистому прийомі в офісі за адресою проїзд Крива липа, 6, м. Львів, але й у місцях компактного поселення ВПО, шелтерах та пунктах видачі гуманітарноїх допомоги.

Основні категорії переселенців на Львівщині:

більше ніж 118 тисяч осіб працездатного віку;

майже 9 тисяч потребують працевлаштування;

близько 8 тисяч осіб мають інвалідність;

близько 31 тисячі пенсіонерів

210 багатодітних сімей;

30 батьків-одинаків.

Нагадаємо, що Ви можете отримати якісну юридичну консультацію від експертів Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги можна:

за номером «гарячої лінії», яка працює кожного робочого дня з 10:00 до 17:00:

0 800 30 15 16*

або пишіть на нашу електронну пошту:

help@ucla.org.ua

також звернутися  можна в особисті повідомлення на нашій офіційній сторінці 

https://www.facebook.com/UCLA.Ukraine

*дзвінки в межах України безкоштовні зі стаціонарних телефонів та мобільних будь-яких операторів.

Отримання безкоштовної правової допомоги доступно також в пунктах консультацій та центрах допомоги переселенцям в різних регіонах України – контакти за посиланням:

https://www.ucla.org.ua/?p=1425

Діяльність відбувається в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *