Про нас

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги зареєстрована у 2013 році як членська благодійна організація, Коаліція складається з 15 членів, які мають представництва у 10 областях  України.

Партнерами оранізації є 57 юридичних клінік, 50 юридичних фірм та адвокатів, які підтримують нас безоплатно – приймають передані справи та клієнтів, проводять тренінги, надають правову допомогу.

Наш стратегічний план визначає нашу організаційну місію:
1. Надання правової допомоги: члени Коаліції мають мінімум 2 роки досвіду у цій сфері, пропонуючи правові послуги, починаючи від рядових консультацій щодо застосування чинного законодавства до складання заяв до Європейського суду з прав людини.
2. Підвищення правової обізнаності: Коаліція сприяє юридичній грамотності та поінформованості, розвиваючи взаємовигідні зв’язки із ЗМІ по всій Україні.
Перетворюючи правову обізнаність на історії захисту громадських інтересів, Коаліція успішно застостовує свої публічні інформаційні кампанії за підтримки провідних націоналних та регіональних медіа-партнерів
3. Адвокація.  Через членів Коаліції, які представляють різноманітні цільові групи (включаючи етнічні меншини, люди з обмеженими можливостями та жінки) та які охоплюють різні регіони України, Коаліція впливає на розробників політик та законодавців, як в регіонах так і на національному рівні.

Члени Коаліції мають значний досвід надання правової допомоги, а також проведення адвокаційних та громадянських інформаційних кампаній. У 2013-2020 роках члени Коаліції надали послуги майже 50 000 клієнтам, з яких 65% – жінки. У межах основної цільової групи (населення України з низьким рівнем доходу) особлива увага приділяється особливо маргіналізованим верствам населення, включаючи іммігрантів, ромів, представників ЛГБТ-спільноти та осіб з обмеженими можливостями.
За останні 7 років Коаліція також провела понад 40 громадянських інформаційних кампаній для просуваючи наявність та доступність якісної юридичної допомоги для малозабезпечених верств населення.