Більше 30 учасників – активних старост з трьох областей – зібралися на онлайн-школі

Більше 30 учасників – активних старост з трьох областей – Хмельницької, Чернігівської та Сумської – протягом цього тижня відвідали заняття онлайн-школи старост – платформи для зростання потенціалу старост та громад, які вони очолюють.

Разом з досвідченою тренеркою – Наталією Висіканець, експерткою з розвитку громад, координаторкою напрямку координації та співпраці з громадськими організаціями та ініціативними групами програми DOBRE Голос громади в місцевому самоврядуванні, учасники обговорювали важливі питання щодо розвитку, планування, стратегування своєї роботи.

Розглянули також тему повноваження та можливостей старости, де шукати та як формувати команду однодумців, з якими далі можна змінювати свою громаду, як правильно планувати зміни та залучати фінансування, а саме – співпраця з громадськістю та проєктні можливості, обговорили також і на який досвід виконання проєктів краще спиратися.

Учасники трьох областей мали змогу познайомитися між собою та налагодити звязки для подальшого обміну досвідом, який безумовно буде скріплено майбутніми заходами, адже нагадаємо, що по завершенню онлайн-курсу в кожному проєктному регіоні відбудеться офлайн тренінг для старост громад.

 

Діяльність проводиться в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *