Адвокати Івано-Франківська пройшли тренінг з надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті

Команда проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine вчора відвідала Івано-Франківськ та зібрала місцевих адвокатів на черговий тренінг “Надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті”.

Як ефективно допомагати користувачам інтернету у різних ситуаціях, які можуть виникнути, та особливості правового захисту відповідно до статусу правовідносин – учасникам заходу розповідала Руслана Матущак.

Нагадаємо, що мета проєкту Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги – посилення ефективності адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Торкнутися ця проблема може кожного: від звичайного користувача до журналістів, які працюють в інтернет ЗМІ, блогерів, інтернет провайдерів тощо.

Заходи відбуваються за планом серії тренінгів для правників, які мають відбутися в 10 регіонах України, та сертифіковані Вищою школою адвокатури – за участь у них адвокати крім знань отримують додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Проєкт Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних обмежень, зокрема, наявністю у учасників вакцинації та збереженням соціальної дістанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *