Активізація українських адвокатів – важливе завдання нового проекту

Раді повідомити про старт нового проекту, який Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» реалізує у співпраці з Національною асоціацією адвокатів України.

Проект «Активний адвокат – основа якісної правової допомоги» направлений на вдосконалення системи правового захисту та покращення доступу до правосуддя в Україні. Його мета –  підвищення якості правової допомоги через підвищення прозорості та підзвітності української адвокатури та її регіональних органів, активізація правників та формування позитивного сприйняття громадськістю української адвокатури.

В рамках реалізації проекту будуть організовані національні та регіональні заходи з вдосконалення законодавства про адвокатуру. Адвокати покращать свої знання в питання участі в роботі органів адвокатського самоврядування.

Через проведення зустрічей із студентською молоддю та мотивацію адвокатів на надання правової допомоги Pro bono буде формуватися позитивний образ адвокатури в українському суспільстві.  Зокрема, організатори запланували проведення Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги Pro bono, завдання якого – популяризація позитивних прикладів надання безоплатної адвокатської допомоги.

«Одним з важливих етапів впровадження проекту буде розвіювання міфів та стереотипів щодо адвокатів. В Україні є та розвивається культура Рro bono: коли адвокатські послуги надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг. В рамках нашого конкурсу ми розкажемо найцікавіші історії надання безкорисливої правничої допомоги», – зазначає Віталій Місяць, виконавчий директор Благодійної організації «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».

Проект фінансується за кошти Програми розвитку співробітництва та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської республіки. / The project is financed by the funds of the Development Cooperation and Democracy Promotion Programme of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Lithuania.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *