Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono

Друзі, ми та Національна асоціація адвокатів України проводимо Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono.

Мета цього конкурсу:

  • Активізація адвокатської спільноти України для надання правничої допомоги Pro bono;
  • Відзначення адвокатів Pro bono, справи яких сприяли захисту значного суспільного або особистого інтересу;
  • Покращення доступу до професійної правничої допомоги серед осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених, та інших уразливих верств населення.
Хто може взяти участь в конкурсі?
Адвокати, які мають діюче свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Порядок проведення конкурсу
1 етап – відбір заявок на участь конкурсу (01.06.2020 – 01.09.2020);
2 етап – оцінка поданих заявок та нагородження переможців
(01.09.2020 – 31.09.2020).
Щоб взяти участь в конкурсі, треба заповнити аплікаційну онлайн-форму за посиланням⬇️
В аплікаційній формі вказується контактна інформація, а також описується у знеособленому вигляді успішна історія надання правничої допомоги, яка відповідає наступним критеріям:
– правнича допомога надавалася протягом останніх 3 років – не раніше 01.01.2017 р;
– правнича допомога надавалася за власною ініціативою адвоката, а не на підставі ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги;
– надання правничої допомоги відповідало концепції Pro bono – адвокат не отримав та не очікує отримати в майбутньому жодної матеріальної вигоди за надання цієї допомоги;
– правнича допомога надавалась:
– малозабезпеченим особам, тобто особам, які не мають фінансової можливості оплатити послуги з надання правової допомоги;
– особам, віднесеним до вразливих верств населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, члени багатодітних сімей, одинокі батьки, паліативні пацієнти, учасники бойових дій, учасники війни та особи прирівняні до них, ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС, ВПО, учасники АТО та ООС тощо).
Дізнатися детальні умови проведення конкурсу та критерії оцінки успішних історій можна за посиланням⬇️
Автори трьох історій, які будуть визначені переможцями, отримують цінні подарунки: планшетний комп’ютер Apple iPad 32 (або аналогічний за вартістю та функціоналом).
Результати конкурсу будуть опубліковані на веб-сайті Національної асоціації адвокатів України та надіслані учасникам на надану ними адресу електронної пошти протягом 15 днів після завершення ІІ етапу конкурсу.
Діяльність відбувається в рамках проекту “ACTIVE ADVOCATE – THE MAINSTAY OF QUALITY LEGAL DEFENSE”.
Проект фінансується за кошти Програми розвитку співробітництва та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки / The project is financed by the funds of the Development Cooperation and Democracy Promotion Programme of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Lithuania

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *