Ефективно протидіяти домашньому насильству навчались в Сумах

В Сумах відбувся тренінг «Протидія домашньому насильству у місцевих громадах» для працівників регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги та бюро правової допомоги Сумської області, а також адвокатів, які співпрацюють з системою БВПД.

Мета тренінгу – підвищити обізнаність учасників заходу в питаннях надання професійної правничої допомоги жертвам домашнього насильства та посилити обізнаність учасників щодо ідентифікації випадків домашнього насильства в ході надання правничої допомоги.

Тренер заходу – Тамара Бугаєць адвокатка, магістерка міжнародного права (LL.M), керівниця адвокатського бюро «Тамари Бугаєць», експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Учасників привітав Віталій Місяць, виконавчий директор БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».

Поняття та ідентифікація форм домашнього насильства, його масштабність та вплив на суспільство, роботу з постраждалими, особливості юридичної відповідальності за вчинення насильства, проблемні та неоднозначні питання під час застосування запобіжних заходів по відношенню до кривдників – учасники вели активне обговорення кожного питання. Також в програмі тренінгу були: застосування спеціальних заходів протидії домашньому насильству в інтересові постраждалої особи в і взаємодія суб’єктів протидії домашньому насильству.

Проект «Протидія спалаху домашнього насильства у місцевих громадах» реалізує БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *