Громадські офіцери з протидії домашньому насиллю в Молдові навчалися протидіяти домашньому насиллю

10 серпня в Кишиневі, Республіка Молдова  відбувся тренінг з протидії домашньому насильству. На заході зібралися представники 6  громад.

Учасники обговорили як види насилля в родині, так і шляхи протидії цього явища. Під час тренінгу звучало чимало практичних запитань, а також аналіз конкретних випадків. Адже соцпрацівники прибувають в сім’ї, де відбулося насилля, на власні очі бачать як кривдника, так і постраждалого, і в подальшому працюють з даними родинами, здійснюють соціальний супровід.

Учасники отримали роз’яснення щодо обмежувального заборонного припису, вивчили взаємодію суб’єктів, які працюють в напрямку протидії домашнього насильства.

Також учасники, розділившись на групи, мали можливість попрацювати над конкретними кейсами, зробити їхній аналіз, надати необхідний алгоритм дій.

Тренінг супроводжувався активним обговоренням: учасники порушували проблемні питання, з якими стикаються в громадах, і отримували необхідні поради та роз’яснення.

Даний тренінг дав змогу представникам громад отримати нову корисну інформацію, обмінятися досвідом, стати більш обізнаними в питаннях протидії домашньому насильству.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *