Неповнолітні кривдники також можуть нести відповідальність!
До громадського офіцера з протидії домашньому насильству в Колибаївській ОТГ Галини Зюбрицької звернулася пані І., яка тривалий час слухала словесні образи від свого 16-річного неповнолітнього сина. Хлопець постійно проявляв агресію як до матері так і до своєї неповнолітньої сестри. На прохання матері припинити свою непристойну поведінку він зухвало відповідав, що йому ніхто нічого не зробить, бо він неповнолітній.
Галина Зюбрицька, громадський офіцер з протидії домашньому насильству в Колибаївській ОТГ роз’яснила жінці, що такі дії сина є проявом домашнього насильства. В цьому випадку необхідним буде звернення із заявою до поліцейського офіцера Колибаївської громади. Після розгляду заяви, неповнолітнього було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП. Внаслідок проведеної профілактичної роботи громадського офіцера з протидії домашньому насильству та офіцера поліції громади, неповнолітній усвідомив неминучість наслідків своїх дій, пообіцяв виправити свою поведінку та не допускати у майбутньому подібного.
Проект «Протидія спалаху домашнього насильства у місцевих громадах/Tackling the domestic violence outbreak in local communities» реалізує БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.