Спільну притидію домашньому насильству обговорили в Чернігові

Днями представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини – партнера проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства» – Надія Едієва і Катерина Данькова зустрілись з головою Ради адвокатів Чернігівської області Галиною Якубою та старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління дотримання прав людини Національної поліції України Ларисою Борисенко.

Мета робочих зустрічей – налагодження взаємодії щодо посилення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству на рівні територіальних громад в Чернігівській області в умовах пандемії COVID-19.

Фахівці обговорили проблеми, які існують в регіоні, узгодили план спільних заходів та домовилися про координацію зусиль правозахисників, адвокатів та правоохоронців з метою протидії домашнього насильства в регіоні.

Робочі зустрічі відбулися в рамках реалізації проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства», який реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги за підтримки посольства Німеччини в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *