Правозахисники та правоохоронці Чернігівщини спільно протидіють домашньому насильству в місцевих громадах

Представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Надія Едієва і Катерина Данькова спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління дотримання прав людини Національної поліції України Ларисою Борисенко здійснили моніторинговий візит до Срібнянського ВП Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області.
Правозахисниці зустрілися з керівництвом і особовим складом Срібнянського відділу поліції з метою обговорення питань запобігання і протидії домашньому та гендерно-обумовленому насильству. Під час робочої зустрічі обговорили проблемні питання, з якими стикаються поліцейські під час реагування на випадки насилля в сім’ї, зокрема прогалини в законодавстві щодо застосування негайного заборонного припису, брак інформації серед населення.
Проведення моніторингових візитів до віддалених громад області дає змогу здійснювати обмін досвідом між правозахисниками та правоохоронцями, виявляти актуальні проблеми правозастосовчої діяльності в сфері профілактики та реагування домашньому насильству та знаходити найбільш оптимальні шляхи їх вирішення. За результатами зустрічі сторонами зроблені висновки і заплановані подальші сумісні заходи.

Робочі зустрічі відбулися в рамках реалізації проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства», який реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги за підтримки посольства Німеччини в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *