Запрошуємо долучитися до Щорічної міжнародної конференції «Права людини у цифровому вимірі»

Американська Асоціація Юристів Ініціатива з Верховенства Права (ABA ROLI) проведе першу Щорічну міжнародну конференцію «Права людини у цифровому вимірі».

Захід відбудеться 23-24 червня 2021 року й, у зв’язку з ситуацією із COVID-19, цьогоріч буде проведений онлайн.

Під час заходу, спільно з партнерами – громадськими організаціями Платформа прав людини, Всеукраїнська коаліція правової допомоги, Лабораторія цифрової безпеки, Центр громадянських свобод, Український інститут медіа та комунікації та запрошеними експертами – ABA ROLI пропонує обговорити найактуальніші питання Інтернет Свобод та Свободи вираження поглядів онлайн в Україні.

Ми запрошуємо до участі в Конференції керівництво та представників державних органів, які відповідальні за різні аспекти забезпечення Інтернет Свободи та цифрових прав в Україні. Серед запрошених – представники Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства юстиції, Міністерства цифрової трансформації, РНБО, представники судової влади країни, правоохоронних органів та Служби Безпеки України. Ми будемо дуже раді участі представників громадянського суспільства, правозахисників, юристів, журналістів та зацікавлених осіб та вітатимемо жваву дискусію та обговорення зазначених тем.

Детальна програма Конференції буде презентована найближчим часом. Спільно з модераторами та запрошеними спікерами, Д
Доступ до онлайн сесій конференції будуть мати лише зареєстровані учасники. Конференція також транслюватиметься на Youtube-каналі ABA ROLI та у соціальних мережах партнерів ABA ROLI, а також буде доступна в записі на сторінці ABA ROLI та веб-сайті програми Інтернет Свободи в Україні http://internetfreedom.org.ua/.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/re_PLuCV. Лінк для участі буде надіслано після реєстрації на вказану вами електронну напередодні заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *