Адвокати Чернігівщини посилюють спроможність в протидії домашньому насильству

15 червня 2021 року в Чернігові відбувся тренінг «Особливі аспекти надання правової допомоги у випадках домашнього насильства» для адвокатів Чернігівщини.

З вітальним словом до присутніх звернулась Голова Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба. Пані Галина наголосила, що останні законодавчі новели потребують згуртування всіх дотичних суб’єктів, аналізу актуальної судової практики та напрацювання ефективних інструментів захисту постраждалої особи від самого початку криміналізації домашнього насильства. Саме тому для представників адвокатської спільноти має важливе значення підвищення кваліфікації для роботи в справах, пов’язаних з випадками домашнього насильства.

Тренером заходу виступив національний експерт з питань запобігання домашньому насильству Віктор Вальчук. Тренер зосередив увагу присутніх на практичних і законодавчих аспектах вирішення проблеми: криміналізація домашнього насильства та деяких видів гендерно-обумовленого насильства, розширення переліку обтяжуючих та пом’якшуючих обставин, запровадження механізму термінових заборонних та обмежувальних приписів, обмежувальних заходів, що застосовуються до осіб, які вчинили домашнє насильство, особливості участі адвоката у справах, пов’язаних з представництвом інтересів осіб, постраждалих від домашнього насильства» тощо.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства», який реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги за підтримки посольства Німеччини в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *