Запрошуємо до щорічної міжнародної конференції «Права людини у цифровому вимірі»

Нагадуємо про те, що 23-24 червня відбудеться Щорічна міжнародна конференція «Права людини у цифровому вимірі». У вас є змога долучитися, адже цього року захід відбувається онлайн. Заплановано чимало цікавого!
Одним із спікерів є Віталій Місяць (Vitalii Misiats), виконавчий директор Ukrainian Coalition for Legal Aid та голова комітету НААУ з питань взаємодії з громадянським суспільством, тож, у разі, якщо вам цікава тема адвокатури та Інтернет-свободи, реєструйтеся для участі.
Зробити це можна за посиланням http://bit.ly/re_PLuCV. Програма з лінками для участі буде надіслана після реєстрації на вказану вами електронну адресу напередодні заходу. Приєднуйтесь!
Захід у Facebook: https://fb.me/e/4h665LRkn
ABA ROLI Ukraine проводить Конференцію у партнерстві з Платформа прав людини, Лабораторія цифрової безпеки, Український інститут медіа та комунікації, Internews Ukraine, Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод, Ukrainian Coalition for Legal Aid та Медійні проекти Ради Європи в Україні.
Ця публікація здійснена в рамках проекту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine. Проект реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за Ініціативи верховенство права Американської асоціації юристів підтримки / American Bar Association Rule of Law Initiative.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *