Юристи та адвокати Пунктів правової підтримки пройшли онлайн-навчання

Сьогодні в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy юристи та адвокати Пунктів правової та інформаційної підтримки з різних регіонів України пройшли навчання на тему: “Ефективний захист та представництво прав внутрішньо переміщених осіб”.

На думку Vitalii Misiats, виконавчого директора Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги, юристи та адвокати в Україні останнім часом мають постійні виклики: законодавство що швидко змінюється, велика кількість людей, які потребують якісних правових консультацій, неурегульовані питання, соціальна напруга в суспільстві через війну та масове переселення. Саме тому зростає попит на підвищення знань, вдосконалення професійних навичок та обмін досвідом між регіонами. Тож подібні заходи є дуже актуальними.

Разом з Анастасію Сербіною, адвокаткою, керівницею Тренінгової групи АС, учасники мали можливість поглибити свої знання з наступних тем:

  • Отримання довідки ВПО. Нюанси подвійного переміщення (2014-2022, 24.02.2022-теперішній час). Відновлення втрачених документів, отримання документів.
  • Складнощі, що виникають при отриманні допомоги ВПО. Нормативна регламентація.
  • Перетин польського кордону українцями: вимоги, умови, майбутній статус, (90 днів по біометриці). Візове регулювання.
  • Трудові права в умовах військового стану. Захист трудових прав ВПО.
  • Відшкодування шкоди, спричиненої майну фізичних та юридичних осіб внаслідок агресії РФ. Судова практика, позиція ЄСПЛ. Поради щодо збору доказів.

Нагадаємо, що отримати якісну юридичну консультацію від експертів Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги можна:

  • за номером «гарячої лінії», яка працює кожного робочого дня з 10:00 до 17:00:

0 800 30 15 16*

  • або пишіть на нашу електронну пошту:

help@ucla.org.ua

*дзвінки в межах України безкоштовні зі стаціонарних телефонів та мобільних будь-яких операторів.

Отримати безкоштовну правову допомогу можна також в пунктах консультацій та центрах допомоги переселенцям в різних регіонах України. Контакти є за посиланням 

https://www.ucla.org.ua/?p=1425

Віримо в перемогу України! 

Діяльність відбувається в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *