Культура законності, антикорупція та етика в діяльності адвоката

Комітет НААУ з питань взаємодії з громадянським суспільством та Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги зібрали правників на тренінг «Культура законності, антикорупція та етика в діяльності адвоката».

Тренерами виступили Андрій Місяць, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокатська контора «Місяць і партнери», заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, голова ГО «Подільська правова ліга», кандидат юридичних наук, заслужений юрист України та Ольга Задорожна, адвокат, керівник АБ «Ольги Задорожної», регіональний представник молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen». Послухати поважних спікерів зібрались на онлайн-захід представники адвокатури з різних регіонів нашої країни.

У вступному слові Віталій Місяць, голова Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством, виконавчий директор БО» Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» відмітив, що в українському суспільстві бракує культури законності: «Недотримання законів, порушення правил, ухилення від виконання обов’язків у нас не засуджується та не вважаються ганебними поступками. Це по суті підживлює корупцію та робить неможливим подальший поступ реформ. Саме тому так важливо розвивати нести культуру законності в маси. Я вважаю, що кожен адвокат як лідери невеличкої соціальної групи здатен і повинен це робити. Саме тому було вирішено долучитись до програми «Культура законності» та провести цей тренінг для адвокатів».

Захід провели Комітет НААУ з питань взаємодії з громадянським суспільством та Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги в рамках програми «Культура законності», яку адмініструє ЛМГО «Центр культурного менеджменту» за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *