Патрульна поліція Чернігівщини сприятиме активістам та адвокатам в захисті жертв домашнього насильства

Днями представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини – партнера проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства» – Надія Едієва провела робочу зустріч з начальником Управління патрульної поліції в Чернігівській області Андрієм Думичем. Предметом обговорення стали питання взаємодії з метою розвитку партнерських відносин, координації співпраці, проведення спільних комунікативних заходів щодо протидії домашньому насиллю в місті і регіоні.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо впровадження новітніх форм і методів роботи з реагування на факти вчинення насильства в сім’ї, системи інформування громадян, план наступних спільних просвітницьких заходів правозахисників та патрульної поліції Чернігівщини для покращення реагування та попередження фактів домашнього та гендерно-обумовленого насильства.

Робоча зустріч відбулась в рамках реалізації проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства», який реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги за підтримки посольства Німеччини в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *