Права людини у цифровому вимірі – конференція зібрала представників громадянського суспільства та влади

Вчора та сьогодні проходить Щорічна міжнародна конференція «Права людини у цифровому вимірі». 23.06.2021 р. відбулися наступні сесії:

  • Пандемія та реалізації основних прав і свобод людини в онлайні: що стало ще більш нагальним?
  • Стан із дотриманням Інтернет-свобод у світі на прикладі країн Африки та країн Центральної та Південно-Східної Азії
  • Дискусія: Сучасні тренди, пов’язані з дезінформацією у світі – що робити з дезінформацією
  • Дискусія: Булінг в Інтернеті. Чому це небезпечно, хто потерпає та чи можливо протидіяти
  • Доступ до правосуддя: цифрові технології проти коронавірусу
  • Дискусія: Баланс між приватністю у цифровому вимірі та ефективністю протиепідемічних заходів. Огляд світової практики та досвід України

З детальною програмою Конференції можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3pQa549

В першій сесії з доповіддю на тему “Адвокатура та Інтернет-свобода – цифровий вимір права на захист гарантованого Конституцією” виступив Віталій Місяць, виконавчий директор Ukrainian Coalition for Legal Aid та голова комітету НААУ з питань взаємодії з громадянським суспільством.

Нагадаємо, що ABA ROLI Ukraine проводить Конференцію у партнерстві з Платформа прав людини, Лабораторія цифрової безпеки, Український інститут медіа та комунікації, Internews Ukraine, Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод, Ukrainian Coalition for Legal Aid та Медійні проекти Ради Європи в Україні.

До участі в Конференції долучаються керівництво та представників державних органів, які відповідальні за різні аспекти забезпечення Інтернет Свободи та цифрових прав в Україні. Серед запрошених – представники Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства юстиції, Міністерства цифрової трансформації, РНБО, представники судової влади країни, правоохоронних органів та Служби Безпеки України, представники громадянського суспільства, правозахисники, юристи, журналісти та зацікавлені особи.

Ця публікація здійснена в рамках проекту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine. Проект реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за Ініціативи верховенство права Американської асоціації юристів підтримки / American Bar Association Rule of Law Initiative.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *