Жертви домашнього насильства потребують додаткової уваги

В Хмельницькому адвокати, правники, працівники системи БПД, а також працівники поліції зібралися на одноденному тренінгу та вчились успішно співпрацювати, розбираючи тему «Протидія домашньому насильству».

Перед учасниками заходу виступили спікери: Алла Андрейчак, директор Хмельницького обласного центру соціально-психологічної допомоги, психолог та Руслана Матущак, діюча адвокатка, фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД в Хмельницькій області.

Присутні на заході набули навичок комунікації із особами, які були піддані домашньому насильству. Отримали актуальні юридично-практичні поради, що захисту прав та законних інтересів, осіб які стали жертвами домашнього насильства.

Захід відбувався в рамках проекту «Активізація місцевих громад на боротьбу проти домашнього насильства» за підтримки Посольства Німеччини в Києві та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги». Нагадаємо, що метою проекту є зменшити прояви домашнього насильства у малих та сільських громадах, у 5 регіонах України через координацію зусиль НУО, місцевих активістів та адвокатів в умовах пандемії COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *